Sıkça Sorulan Sorular

Bootcamp ile alakalı sorular

E-Ticaret 101 Akademi çatısı altında 4.000 ‘den fazla kişiye e-ticareti ve alt kırılımındaki alanları anlattık. Buradan öğrendiğimiz 2 çıkarım oldu.
1) Bu eğitimleri sektörel deneyimle derinlemesine anlatmak
2) Ücretsiz olan her şeyin değersiz görünmesi

Bundan dolayı son derece detaylı ve uzun yıllarda elde edilmiş deneyimleri hak ettikleri ücret ile sizlerle buluşturmak istiyoruz.

Eğitimleri teorik anlamda en küçük detayına kadar anlatacağız. Pratik yapmak için katılımcıları yönlendireceğiz. Bu dersleri pratik yapmadan özümsemek çok zor olacağı için pratik bu bootcampin bir parçası olacak.

Herhangi bir iş garantisi vermiyoruz ama bu eğitim bittikten sonra birçok adaydan daha şanslı olacağınıza garanti veriyoruz.

Aldığınız bu eğitimle herhangi bir şirketin kültürüne adapte olarak çok hızlı bir şekilde oryantasyon sürecinizi atlatacağınıza eminiz. Fakat her bir adayın mesleki yeterlilik dışında sosyal, kültürel, iletişim, takım oyunculuğu, elastikiyet gibi “soft skill”  yetenekleri farklılık gösterdiği için bir iş garantisi vermemiz çok zor.

Başarılı bir bootcamp süreci için ideal süre diyebiliriz. Türkiye’de ve dünyada uygulanan yöntem bu şekilde. Bootcampi bir disiplin ve ciddiyet içinde gören katılımcılar için bu süre kısa bile diyebiliriz. Çünkü bu bootcamp, her yerde bulabileceğiniz temel bilgileri vermiyor sizi tamamen iş hayatına ve bir işi büyütmeye hazırlıyor. 

Bootcamp eğitim içeriği bakımından direkt olarak sektöre hazırlama ve deneyim aktarımı odaklı planlandı. 

Ayrıca sektördeki deneyimli profesyonelleri, ajansları, girişimcileri izleyeceğiniz video serimiz var. Tüm katılımcılar bunlardan faydalanabilecek.

Sektörde önemli pozisyonlarda çalışan kişiler bootcamp boyunca konuklarımız olacak. Hem onlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız hem de tüm katılımcıların kendi içinde oluşturacağı gruplarda network imkanı elde edeceksiniz.
Ayrıca +1.300 kişilik E-Ticaret 101 Akademi Discord kanalına katılıp aynı konu üzerine ilgi duyan kişilerle sohbet edip bir şeyler paylaşabileceksiniz.

Workshop ile alakalı sorular

Performans pazarlama alanında kariyer yapmak veya kendi işletmesindeki performansı arttırmak isteyen herkese yol göstermek, farklı perspektiflerden bakmayı öğretmek. Aslında kendinizi ve yaptığınız işi sorgulatarak yeni yollar keşfetmek.

Etkileşim olmayan çoğu şey bir zaman sonra güncelliğini kaybetmeye mahkumdur. Bundan dolayı bizim de workshop programımız konu başlıklarına ve süreye sadık kalmak şartıyla etkileşimli olacaktır.

Aslında konu başlıklarına bakılırsa çok da uzun sayılmaz. Bu yoğun bir workshop olacak şimdiden bunun için özür diliyoruz. O gün tüm enerjiniz ve bol vaktinizle bizimle olmanızı istiyoruz. Kesinlikle workshop öncesi ile sonrasındaki bilgi seviyeniz aynı olmayacak.

Katılım belgesi verilecektir. Fakat başarıyı sınayacak herhangi bir sınav yapmayacağımız için başarı belgesi verilmeyecektir.

Kesinlikle evet. E-Ticaret 101 Akademi olarak yaptığımız en iyi iş diyebiliriz. Bu konuda çalışan veya çalışmak isteyen kişilerle aynı programda olmak ve sonrasında aynı dijital ortamlarda olmak gelecek için size katkı sağlayacaktır.
Ayrıca +1.300 kişilik E-Ticaret 101 Akademi Discord kanalına katılıp aynı konu üzerine ilgi duyan kişilerle sohbet edip bir şeyler paylaşabileceksiniz.

Zaman kısıtından dolayı panellerde pratik uygulamalar yapamayacağız. Ama pratik uygulamaların olacağı bootcamp programı için indirim fırsatı yakalayacaksınız.

Bootcamp Programlarını Keşfet

eticaret-bootcamp

Performance Marketing Bootcamp

Brand Marketing Bootcamp

SEO Bootcamp

Şirketler için

E-Ticaret'te Aradığınız Yetenek Burada

Yoğun eğitim süreci sonrası teknik ve insan kaynakları
mülakatlarını başarıyla tamamlayan adaylarla tanış!

Teknik Mülakatları Bize Bırakın

Şirketinize alacağınız adayların teknik anlamda yeterliliğini ölçemiyor musunuz ?
O halde teknik mülakat sürecini bize bırakın. 
E-Ticaret’in her alanında uzman olan ondan fazla uzman profesyonelden randevu alın.
Teknik mülakatı biz yapalım.